SİNCAN DA İKİNCİ EL EŞYALARINIZ SATMAK ARTIK ÇOK KOLAY.. SİNCAN İKİNCİ EL EŞYA ALANLAR OLARAK SİZİ BU DERTTEN KURTARIYORUZ.. SİZ DEĞERLİ SİNCANLI MÜŞTERİLERİMİZE GÜLER YÜZLÜ HİZMET DENEYİMLİ PERSONEL VE UZMAN KADROMUZ ILE HİZMET VERMEYİ AMAÇLIYORUZ.

IKINCI EL EŞYALARINIZI, MOBILYALARINIZ, BEYAZ ESYALARINIZ, KOLTUK TAKIMLARINIZ, YATAK BAZALARINIZ VE İKİNCİ EL EV EŞYANIZA DAİR HERSEYİ ANINDA KAPINIZDAN NAKIT ODEME İLE ALIYORUZ.

BU GİBİ EŞYALARINIZI ÇÖPE ATMAK YERİNE SİNCAN İKİNCİ EL EŞYA ALAN YERLER İLE İRTİBATA GEÇİP HEM BÜTÇENIZE KATKIDA BULUNUP HEM DE BU DERTTEN KURTULMUŞ OLURSUNUZ..

SİNCANDA İKİNCİ EL EŞYA ALAN YERLER OLAN HATTI 05438504043 Yİ ARAMANIZ YETERLİ OLACAKTIR…

YÜZYÜZE GÖRÜŞMEDE TÜM PERSONEL VE ARAÇLARIMIZ COVID 19 KURALLARINA UYGUN BİR ŞEKİLDE HİZMET VERMEKTEDİR.. HİJYEN MASKE VE MESAFE KURALLARINA UYGUN BİR ŞEKİLDE İKİNCİ EL EŞYALARINIZI EVİNİZDEN ALIYORUZ..

SİNCAN İKİNCİ EL EŞYA ALANLAR OLARAK SİNCAN IN HER MAHALLE VE SEMTINDEN TÜM İKİNCİ EL EŞYALARINIZI ALIYORUZ… 05438504043

SATMAYA KARAR YADA ELİNİZDEN ÇIKARMAYA KARAR VERDİĞİNİZ İKİNCİ EL EV EŞYALIRINIZIN RESİM VE DETAYLI BİLGİLERİNİ SİNCAN İKİNCİ EL EŞYA ALAN YERLER HATTIMIZ OLAN 05438504043 NUMARALI TELEFONUN GÜNCEL UYGULAMALRI ARACILIĞIYLA BİZE ULAŞTIRABİLİRSİNİZ..

SİNCAN İKİNCİ EL EŞYA ALAN YERLER OLARAK PAYLAŞTIĞINIZ RESİMLERİN FİYAT DEĞERLENDİRMESİ YAPILIP TARAFINA 10 DAKİKA GİBİ BİR SÜREDE DÖNÜŞ SAĞLANACAKTIR..

TÜM PERSONEL VE ARAÇLARIMIZ COVID 19 MESAFE HİJYEN VE DEZENFEKTE KURALLARINA UYGUN BİR ŞEKİLDE HİZMET VERMEKTEDİR.

TOPLUMCA ÜLKEMİZİN VE MİLLETİMİZİN GEÇTİĞİ BU ZOR GÜNLERDE SİZ DEĞERLİ SİNCANLI MÜŞTERİLERİMİZİN YANINDA OLDUĞUNU HATIRLATIR SİZ VE SEVDİKLERİNİZ İÇİN SAĞLIKLI GÜNLER TEMENNİSİ DİLEĞİYLE.

SİNCAN İKİNCİ EL EŞYA ALAN YERLER;0555 686 55 17—0545 782 06 65