KEÇİÖREN DE İKİNCİ EL EŞYA SATMAK ARTIK ÇOK KOLAY. KEÇİÖREN SPOTCU, KEÇİÖREN İKİNCİ EL EŞYA ALANLAR KEÇİÖRENDE İKİNCİ EL EŞYA OLARAK SİZ DEĞERLİ KEÇİÖRENLİ HEMŞERİLERİMİZE EN GÜVENİLİR VE COVID 19 KURALLARINA UYGUN HİZMETİ VERMEYİ AMAÇLIYORUZ.

KEÇİÖRENIN TÜM MAHALLELERİNE HİZMET VERMEKTEYİZ.. KEÇİÖREN İKİNCİ EL EŞYA OLARAK TÜM İKİNCİ EL EŞYALARINIZI KAPINIZDAN NAKİT OLARAK ALIYORUZ.

BEYAZ EŞYALARINIZ MOBİLYALARINIZ TV LER VE İKİNCİ EL EŞYA YA DAİR HERSEYİ ALIYORUZ.. KEÇİÖRENDE İKİNCİ EL EŞYALARIMI NASIL SATABİLİRİM DİYE DÜŞÜNMEYE KEÇİÖREN İKİNCİ EL EŞYA ALAN YERLER OLARAK SON VERİYORUZ..

SİZE BİR TELEFON KADAR YAKINIZ.. YAPMANIZ GEREKEN KEÇİÖREN İKİNCİ EL EŞYA ALANLAR HATTIMIZ OLAN 05336865517 NUMARALARI ARAMAK YADA GÜNCEL UYGULAMALAR ÜZERİNDEN SATMAK İSTEDİĞİNİZ İKİNCİ EL EŞYALARINIZIN RESİM BİLGİLERİNİ PAYLAŞMAK OLACAKTIR..

10 DAKIKA GİBİ KISA BİR SÜREDE DEĞERLENDİRİLMESİ YAPILIP SİZE EN UYGUN FİYAT İLE DÖNÜŞ SAGLANACAKTIR.

PERSONEL VE ARACLARIMIZ COVID 19 DEZENFEKTE VE HİJYEN KURALLARINA UYGUN BİR ŞEKİLDE TEMAS HALINDEDİR.. ÜLKECE GECTİĞİMİZ BU ZOR SÜRECTE KEÇİÖREN İKİNCİ EL EŞYA ALANLAR OLARAK HER DAİM YANINIZDA OLDUĞUMUZU HATIRLATIR SAĞLIKLI GÜNLER DİLERİZ..

KEÇİÖREN İKİNCİ EL EŞYA ALANALAR; 0533 686 55 17– 0545 782 06 65