Neden 2. el eşya almalıyım mesela kısa süreliğine bir ev tuttum veya okul için bir öğrenci evi yada iş için bir süreliğine bunlar ikinci el eşya almak için yeterli sebeplerdir. Sıfır eşya almak için maddi gücünüz olmayabilir veya büyük paralar ödemek istemiyebilirsiniz yani sebepler çoğalabilir. Biz angora 2. el eşya mağazası olarak tamda böyle bir anda siz değerli müsterilerimize güler yüzümüzle kaliteli ürünlerimizle ve bütün tecrübemizle en iyi hizmeti veriyoruz.

0533 686 55 17

Bir telefon kadar yakınız satmak istediğiniz mobilya takımları beyaz eşyalar yatak odası takımları led tv elbise dolabı oturma grubu çamaşır makinası bulaşık makinası buz dolabı aklınıza gelebilecek bütün ev eşyaları ister alın ister satın resmi web sitemiz esyaalanlarankara.com adresimizden veya 0533 686 55 17 telefon numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Mesela bir eşyanızı satmak istiyosunuz whatsApp numaralarımızdan resim atarak anında fiyat alabilirsiniz ve aynı anda dilerseniz satabilirsiniz.En iyi fiyat garantisi veriyoruz eşyalarınızı değerinden ve en hızlı şekilde alıyoruz.Firmamız’ın önceliği müsteri memnuniyetidir deneyimli personellerimizle hizmetinizdeyiz. ANGORA 2. EL EŞYA MAĞAZASI 0533 686 55 17